امکـان پیگیـری دادخـواست، شکـواییه، لایحـه و یا اظهـارنامه بصـورت حضـوری یا غیرحضـوری

 از تاریخ ۲-۸-۱۳۹۵ برای پیگیری پرونده ، ابتدا باید در سامانه ثنا ثبت نام کرده باشید.راهنمای ثبت نام در سامانه ثنا کلیک کنید.)

۱- پیگیری پرونده قضایی (اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده) :

 الف. درصورتی که کد ملی شما در پرونده ثبت شده باشد: برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده با ورود به سایت adliran.ir بر روی ”اطلاع رسانی برای اشخاص” کلیک کنید. برای ورود با استفاده از کد ملی و رمز شخصی(رمز ۱۰ رقمی) که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، وارد شوید، پس از وارد نمودن رمز موقت، تیک گزینه مختومه شده و مختومه نشده را بزنید و بر روی بازیابی(جستجو) کلیک کنید. کلیه پرونده های شما نمایش داده می شود که با کلیک بر روی هر کدام می توانید از آخرین وضعیت آن مطلع شوید.

ب. در صورتی که کدملی شما در پرونده ثبت نشده باشد: برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده با ورود به سایت adliran.ir بر روی “اطلاع رسانی با رمز پرونده” کلیک کنید. برای ورود با کد ملی و رمز سامانه ابلاغ که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، وارد شوید و سپس با وارد کردن شماره پرونده و رمز شخصی مربوط به آن پرونده، از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوید. لازم به ذکر است هر پرونده رمز مربوط به خود را دارد ولی رمز سامانه ثنا (۱۰رقمی) یک رمز است و ارتباطی به رمز مربوط به هر پرونده ندارد). لازم به ذکر است در قسمت”اطلاع رسانی برای اشخاص” برای پیگیری پرونده نیازی به رمز شخصی پرونده ندارید و با ورود کد ملی کلیه پرونده های شما در قوه قضاییه نمایش داده شده و با کلیک بر روی هر پرونده، بدون نیاز به رمز شخصی، قابل پیگیری است.(رمز مربوط به هر پرونده قضایی: برای پیگیری هر پرونده قضایی، شماره پرونده مربوطه و رمز ۵رقمی آن پرونده برای شما ارسال می شود که با رمز سامانه ابلاغ متفاوت است و ارتباطی به یکدیگر ندارند. اگر رمز مربوط به پرونده برای شما پیامک نشده، باید به شعبه مربوطه مراجعه و رمز را از شعبه دادگاه دریافت نمایید یا عدد صفر را به شماره ۳۰۰۰۹۶۹۹ یا ۵۰۰۰۹۶۹۹ پیامک نمایید. در صورتی که شماره همراه شما توسط شعبه در پرونده قید شده باشد رمز پرونده ارسال می گردد.)

(برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده اینجا کلیک کنید)

۲- پیگیری اظهارنامه و اطلاع از کیفیت ابلاغ، از طریق مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی و یا مراجعه به سایت adliran.ir امکان پذیر است. لازم به ذکر است گواهی ابلاغ می بایست ممهور به مهر دفتر خدمات قضایی باشد. (برای پیگیری آخرین وضعیت اظهارنامه اینجا کلیک کنید)

۳- پیگیری آخرین وضعیت دادخواست(قبل از ارجاع به شعبه) از طریق مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی و یا مراجعه به سایت adliran.ir امکان پذیر است.(برای پیگیری آخرین وضعیت دادخواست اینجا کلیک کنید)

*********************

رمز شخصی مربوط به هر پرونده:

در هر پرونده قضایی، به تمامی اشخاص ذی سمت و مرتبط آن پرونده رمزی ۵ رقمی با عنوان رمز شخصی تخصیص داده می شود. پس از ارجاع پرونده به شعبه، در صورتی که شماره فرد در پرونده موجود باشد، رمز به خواهان پیامک می شود. فقط با داشتن این رمز است که یک شخص می‌تواند از خلاصه پرونده و روند کار پرونده ( اتفاقات و تصمیمات اخذ شده ) مطلع شود. در حال حاضر با ورود از طریق گزینه “اطلاع رسانی برای اشخاص” نیاز به داشتن رمز شخصی برای هر پرونده ندارید و بدون رمز شخصی پرونده ها هم می توانید آن ها را پیگیری کنیدرمز شخصی را می‌توان به دو بدست آورد:

۱- مراجعه حضوری به شعبه رسیدگی کننده به پرونده

۲- ارسال پیامک به شماره راهنمای پیام کوتاه  ۵۰۰۰۹۶۹۹ ر صورتی که شماره همراه شما توسط شعبه در پرونده قید شده باشد)

(برای مشاهده راهنمای سامانه پیام کوتاه خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک کنید )

همچنین به دلایل امنیتی و قضایی، اطلاع رسانی در پرونده‌های مدنی فقط به خواهان، خوانده و وکلای آن‌ها و در پرونده‌های کیفری فقط به شاکی، متهم و وکلای آنها انجام می‌شود.

اطلاع رسانی (شامل خلاصه پرونده و روند کار) بر اساس اطلاعاتی است که توسط کارمندان شعبه در سیستم کامپیوتری شعبه ثبت شده است. در صورتی که در ثبت اطلاعات اشتباهی رخ داده باشد، اطلاع رسانی نیز همان را منعکس می‌کند.

این سامانه الکترونیکی ( که توسط مرکز آمار و فن آوری قوه قضاییه طراحی و راه اندازی شده است)، فقط در حد اطلاع رسانی به اطلاعات پرونده‌ها دسترسی دارد و به هیچ وجه امکان تغییر در اطلاعات از این طریق وجود ندارد. برای اصلاح و یا تکمیل اطلاعات پرونده باید حضورا به شعبه مراجعه شود و یا از طریق دفاتر خدمات قضایی اقدام به ارائه لایحه شود.

وقتی پیام (اطلاع رسانی در این پرونده فقط به اشخاص ذی‌سمت و نمایندگان قانونی مجاز است) داده می‌شود که رمز وارد شده مربوط به شخصی باشد که هیچ یک از سمت‌های فوق را در پرونده نداشته باشد و یا سمت وی توسط شعبه اشتباه ثبت شده باشد.

ردیف فرعی و نحوه بدست آوردن آن چیست؟

چون ممکن است در رسیدگی به یک پرونده قضایی، پرونده از یک شعبه به شعبه دیگری ارسال شود، علاوه بر شماره ۱۶ رقمی پرونده، یک ردیف فرعی نیز تخصیص داده می‌شود که نشان می‌دهد این پرونده مربوط به کدام شعبه است. اولین بار ردیف فرعی یک (۱) به پرونده تخصیص داده می‌شود و اگر پرونده به شعبه دیگری ارسال شد، ردیف فرعی دو (۲) تخصیص داده می‌شود و به همین ترتیب ردیف‌های بعدی ( ۳، ۴، ۵ و …) هر جا در اطلاع رسانی، نیاز به ردیف فرعی باشد فقط باید عدد مربوط به آن ( مثلا ۱) وارد شود. در صفحه اطلاع‌رسانی، گزینه‌ای با عنوان مشاهده ردیف‌های فرعی در نظر گرفته شده است که تمامی ردیف‌های فرعی مربوط به یک شماره پرونده را نشان می‌دهد.

***

» مطالب مرتبط:

 1. راهنمای ثبت نام در سامانه ثنا
 2. راهنمای مشاهده ابلاغ الکترونیک
پیگیری الکترونیکی وضعیت پرونده قضایی
۳.۸۳ (۷۶.۵۴%) ۷۱۶ votes


93 thoughts on “پیگیری الکترونیکی وضعیت پرونده قضایی

 1. باسلام وتشکرازراهنماییهاتون چندروزه میخوام واردسایت adliran.ir بشم ولی نمیشه آیانشانی سایت تغییرکرده .ممنون میشم پاسخ بدهید

  1. سایت مشکلی ندارد- تاریخچه(کش و کوکی) مرورگر خود را پاک کنید و مجددا امتحان کنید. – یا از مرورگر دیگری استفاده کنید- (همچنین برای استفاده از سایت از نرم افزارهای عبور از فیلتر و پراکسی استفاده نکنید)

  2. سلام امروز برای پنجمین بار پیام اومد که موضوع ابلاغیه پرونده من بصورت الکترونیک صادر شد وخودداری از مراجعه به سامانه ابلاغ به منزله استنکاف ازقبول اوراق قضاییه..من شاید حدود ۱۰ بار وارددسایت میشم ورمز شخصی رو میزنم ولی هر بار عدد امنیتی تغییر میکنه و مرحله بعد اجرا نمیشه..من دیگه کلافه شدم حالا اگه نتونیم وارد پرونده خودمون بشیم چه اتفاقی میفته

   1. ممکنه ابلاغیه رفع نقص آمده باشه و حتما ابلاغ های خود را مشاهده کنید تا مشکلی پیش نیاد
    سایت مشکلی ندارد. علت اروری که مواجه میشوید را بررسی کنید

  1. سابت adliran.ir مشکلی ندارد البته ممکن است برخی مواقع دچار قطعی های موقت شود- تاریخچه(کش و کوکی) مرورگر خود را پاک کنید و مجددا امتحان کنید. – یا از مرورگر دیگری استفاده کنید- (همچنین برای استفاده از سایت از نرم افزارهای عبور از فیلتر و پراکسی استفاده نکنید)

  2. با سلام واحترام
   از وقتی سامانه اطلاع رسانی پرونده تغییر کرده.دیگر نمیتونم.با شماره رمز قدیم وارد سیستم بشم.
   جریان چیه؟
   توسامانه قدیم راحت با وارد کردن رمز شخصی و شماره پرونده وردیف فرعی به راحتی میتونستم از اخرین وضعیت پرونده ام مطلع شوم.

   1. ابتدا با کد ملی و رمز سامانه ثنا(رمز شخصی ده رقمی) وارد شوید
    سپس با رمز پرونده و شماره پرونده می توانید پیگیری کنید
    یا اگر کد ملی شما در پرونده ثبت شده از طریق گزینه اطلاع رسانی برای اشخاص وارد شده و پس از وارد شدن با کد ملی و رمز شخصی ده رقمی ثنا، لیست کلیه پرونده های خود را می بینید و بدون نیاز به رمز پرونده می توانید پرونده هایتان را پیگیری نمایید

 2. سلام.. من تاریخ ۱۳ مهرماه توسط خدمات قضایی الکترونیکی ی اظهارنامه پر کردم بمن گفتن نهایتا یه هفته ای میرسه دست اون شخص اما هنوز نرسیده!!! چرا انقدر زمان برده؟!!

  1. ارسال اظهارنامه بر عهده دادگستری است و ممکنه گاهی به دلیل ارسال زیاد اظهارنامه شما در صف ارسال قرار بگیرید و کمی طول بکشد – گاهی هم ممکنه به دست شخص برسه ولی دادگستری گزارش مامور ابلاغ را دیر در سیستم ثبت کند و گواهی ابلاغ دیرتر آماده بشه. به هر حال این موضوع از حیطه وظایف دفتر نیست و تعداد زیاد اظهارنامه و کمی نیروی دادگستری علت این تاخیرهاست

  1. معمولا اگر آدرس درست باشه، اظهارنامه در محل الصاق میشه – البته بستگی به مامور ابلاغ و قوانین دادگستری اون شهر هم داره :)

 3. سلام خدمت شما… امروز برای حقیر بیامی آمد مبنی بر اینکه رای از دادگاه صادر شده است ، الان می خواستم چک کنم دیدم که رمز ۵ رقمی باید داشته باشید، حالا می بایست برای گرفتن رمز بروم دادگاه؟؟؟ ضمنا هر چی هم اس مس دادم به شماره های ۵۰۰۰۴۹ و ۳۰۰۰۹۶۹۹ جوابی داده نشد،البته می گفتند باید شماره شما در سیستم مدیریت قضایی ثبت باشد،من از کجا بدانم که ثبت شده یا نه ؟ ضمن اینکه باید بروم دادگاه شهری که آنجا شکایت شده یا اینکه می توان از دادگستری استان رصد کرد؟؟؟ قبلا از همکاری شما صمیمانه قدردانی می کنم.

  1. سایت مشکلی ندارد ما هر روز از سایت استفاده میکنیم. اگر هم قطعه تقصیر ما نیست :) قبلا به این سوال پاسخ دادیم. ممکنه یکی از علل زیر باشه که باید بررسی کنید:
   ممکن است برخی مو اقع دچار قطعی های موقت شود- تاریخچه(کش و کوکی) مرورگر خود را پاک کنید و مجددا امتحان کنید. – یا از مرورگر دیگری یا کروم و یا فایرفاکس استفاده کنید- (همچنین برای استفاده از سایت از نرم افزارهای عبور از فیلتر و پراکسی استفاده نکنید)

 4. سلام. من در تیرماه برای فراخوان تاسیس دفتر خدمات قضایی ثبت نام کردم. اما هر چه در سایت گشتم خبری از پاسخ فراخوان نشد.باید چطور مطلع بشم؟

 5. سلام ببخشید امروز وارد سایت adliranشدم دیدم نوشته باید در دفاتر خدمات قضایی ثبت نام کنم‌.میخواستم بدونم بعد ثبت نام با وارد کردن رمز عبوری که داریم تمام پرونده هایی که مربوط به من میشه رو میتونم چک کنم یا اینکه باز باید یکی یکی شماره پرونده و رمز عبور وارد کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید😊

  1. اول باید در سامانه ابلاغ الکترونیکی ثبت نام کنید و از این به بعد ابلاغ کاغذی براتون نمیاد دیگه
   سپس برای هر پرونده یک رمز شخصی دارید که با اون رمز می تونید پیگیری کنید
   اما در سامانه ابلاغ کلیه ابلاغ ها اعم از ابلاغ های شورای حل اختلاف و تجدیدنظر و … را مشاهده می کنید
   رمز سامانه ابلاغ با رمز شخصی برای هر پرونده متفاوت است و ارتباطی به هم ندارند
   برای اطلاع بیشتر لینک زیر را مطالعه بفرمایید:
   راهنمای سامانه ابلاغ الکترونیکی

 6. من سرباز هستم و نمیتونم به پرونده ام رسیدگی کنم هر کسی رو هم که میفرستم که جواب بگیره موفق نمیشم الان چند روزه واسم پیام اومده که رای برای پرونده شما صادر شده وقتی هم به رسیدگی به وضعیت پرونده با رمز شخصی وارد میشم نوشته پرونده شما مختومه شده فقط همین دیگه هیچ جواب دیگه نیست که من بفهمم رای صادره چی بوده و واسه چی پرونده ام مختومه شده با این حال که تو پرونده من حکم باید ۱۰۰%به نفع من باشه چون مورد خیانت در امانت بوده و تمام مدارکم مستند هست من از کجا میتونم رای صادره رو ببینم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 7. استفاده از سایت قبلی بسیار آسانتر و راحتتر بود نمیدانم به چه دلیل کلا سیستم پیگیری پرونده را تغییر داده اید در سیستم جدید دسترسی به همه پرونده ها برای وکیل ممکن نیست و برای دسترسی به هر پرونده نیز باید مسیر طولانی و سختی رو طی کرد کلا سیستم قبلی بهتر و کاملتر بود لطفا پاسخ دهید

 8. سلام من وکیل هستم.قبل از راه اندازی سیستم ثنا با مراجعه به سایت عدلیران ووارد کردن شماره ملی ورمز وکالت فهرست تمام پرونده ها نشان داده می شد وقابل پیگیری بود.ولی بعد از ثبت نام در سامانه ثنا و وارد شدن به سامانه هیچکدام از پرونده های قبلی را نشان نمیدهد.از طریق شماره پرونده هم اقدام کردم فایده ای نداشت.چکار باید بکنم؟

  1. در سایت عدل ایران از قسمت اطلاع رسانی پرونده وکلا وارد شوید و پس از ورود روی اطلاع رسانی پرونده وکلا کلیک کنید: لیست کل پرونده ها نمایش داده می شود

 9. سلام از من در کرج شکایت شده و من ساکن مشهدم در پیامکی که برای من آمده رمز شخصی مختص آن پرونده نوشته نشده.من رمز شخصی ده رقمی سامانه ثنا رو دارم میخوام خلاصه پرونده رو ببینم از من رمز مختص پرونده رو میخواد .سامانه پیامکی رو چند بار امتحان کردم جواب نیومد.راهنماییم کنید حتی شورا کرج تماس گرفتم جواب تلفن نمیدن.من چطور از موضوع شکایت با خبر بشم یا رمز مختص اون پرونده رو بدست بیارم .سامانه پیامک هم جوابگو نبود!

 10. سلام، هر وقت آمدید چیزی را درستش کنید، بدتر می کنید، قبلا مراجعه به سایت عدل ایران خیلی راحت بود ولی الان بعد از طی کلی مراحل، سایت هیچ پاسخی نمیده، یا میگه موقتا ارایه اطلاعات مقدور نیست.

 11. با سلام
  بنده تا تاریخ پنجم آبان ماه نود و پنج به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی پیگیری لازم را از سایت میکردم ولی با اجباری شدن ثبت نام و از دسترس خارج شدن سایت قبلی ، پس از ثبت نام و پرداخت یکصد هزار ریال ، هرگز نتوانستم مانند قبل و به راحتی پیگیری لازم را انجام دهم به علاوه آن که هر روز بابت دریافت اس ام اس رمز موقت هم لابد باید هزینه از خط گوشیم پرداخت نمایم
  چرا باید ازهر کاری نتیجه معکوس بگیریم و به جای تسهیل در کارها مانع تراشی بیهوده ایجاد نمائیم

 12. برای ورود به سایت و پیگیری پرونده بعد از ثبت نام حتما باید به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کرد؟
  سامانه ابلاغ و سامانه پیگیری با هم متفاوته؟ یعنی میشه ابلاغ به همون صورت کاغذی بیاد ولی قسمت پیگیری رو از طریق سایت هم دنبال کرد؟

  1. بله
   ابلاغ کاغذی حذف شده و ثبت نام ابلاغ اجباری است
   برای پیگیری پرونده باید با نام کاربری و رمز سامانه ابلاغ وارد شوید و سپس با شماره پرونده و رمز مربوط به آن پرونده، پیگیری کنید

 13. ثبت نام ثنا را نباید میگذاشتید اصلا عاقلانه نیست چون من تهرانم و پرونده ام اهواز و بعد از ثبت نام باید به دفتر الکترونیکی اهواز مراجعه کنم اگه قرار باشه برم اهواز برا ثبت نام ثنا خوب مستقیم پیش قاضی میروم.ولی قبلا به راحتی پرونده ام را پیگیری میکردم لطفا سیستم را مثل قبل کنید

 14. از امروز صبح چندین بار سعی کردم برم داخل سایت هرکاری می کنم میگه امکان ارتبااط با سایت جهت ملاحظات پروندهها ممکن نیست من چیکار باید بکنم چجوری از ابلاغات مطلع بشم از مرورگر کروم هم رفتم

 15. واگذارتون کردم به خدا که هم ده هزارتومان ازمون پول گرفتین هم ۷۰۰ هزار تومان هزینه قضایی برایه تمدید پروانه وکالتی ولی از صبح سعی می کنم برم داخل سایت جهت پیگیری پرونده ولی جواب میده امکان ارتباط نیست

 16. سلام علیکم. جناب مدیر سایت پاسخ شما به مراجعین نادرست است ورود به سایت بسیار مواقع یا انجام نمیشود یا خیلی بندرت یا ورود با رمز موقت ادامه کار را دشوارتر کرده است . ضمنا بنده با مرورگر فایرفاکس و کروم و گوگل امتحان کردم و سابقه کوکی چه عرضکنم تمام گزینه ها و حتی رمزهای ورودی به سایر حساب های شخصی را هم پاک کردم، اما از سایت شما پاسخ صحیح و رضایت بخشی دریافت نکردم . جناب محترم شما بپذیرید که عیب از شما و نرم افزار تهیه شده شما و یا سرور انتخابی شما و برنامه نویس شما باشد، چرا همش مردم و مراجعه کننده رو مقصر میدونید .

  1. سایت ما نیست دوست عزیز. سایت مرکز فناوری اطلاعات قوه قضاییه هستش دوست عزیز. در صورتی که سایت مشکل دارد ماهم مثل شما در دفتر دچار مشکل می شویم

 17. با سلام سوال قبلی من پاک شده . من فقط با G3 گوشی موبایل می تونم وارد سایت بشوم و با لب تاب که به اینترنت بیتا نت وصله نمی تونم وارد سایت بشوم . آ یا باید حتما اینترنت از مخابرات گرفته شده باشد ؟ سپاسگزارم

  1. با ارائه دهنده های مختلف(مثل مخابرات، شاتل، های وب، پارس انلاین و ….) میشه وارد شد و مشکلی نیوده.
   شاید اشکال از شبکه داخلی و روترها یا … بیتانت باشه

 18. خدمات وبرنامه سایت قبلی خیلی راحتر ومفید بود اگر امکانش هست به متولی امر نظرات دوستان وبنده ابلاغ نماید دعا گویتان هستیم

 19. با سلام و خسته نباشید به دست اندکاران پاسخگو در جهت بهبود ارایه خدمات به هموطنان گرامی .
  لطفا با توجه به مشکلات مردمی برای عزیزانی که شرایطی رو دارن تا شخصا به طور خصوصی و آنلاین امکان ثبت نام یا ویرایش را از طریق گوشی یا اینترنت ، و ثبت نهایی و پرداخت آنلاین بانک ها رو داشته باشند . چراکه به نظر بنده خیلی میتواند در راستای صرفه جویی زمان در طی مسیر و صفوف دفاتر قضایی الکترونیک ، هزینه کرایه مسیر ، آلودگی هوا بدلیل اجبار استفاده از وسیله شخصی ارباب رجوع ، برنامه ریزی زندگی و شغلی اشخاص و آبروی اشخاص مرقوم به صرفه باشد چرا که گاهی پیش خواهد آمد فتاده و یا بسیار خصوصی در این صفوف در معرض چشم دوستان ، آشنایان و یا متهم خود قرار گیرند و به جز برملا شدن امراز بسیار خصوصیشان به اجبار باید هزاران انگ و تهمت و افتراء را در غیبنتشان تحمل نمایند و خود این جریانات گاهی منجر به جلوگیری از پیگیری از پرونده هایشان ، حق و حقوقشان و مدارک اثبات موضوع طلبشان شود .
  با سپاس فراوان از خدومی که برای پیشگیری از هزینه و جرم بیشتر تلاش میکنند

  1. نظر شما درست است اما مشکل، “احراز هویت” است. ممکن است شخصی بصورت آنلاین تغییراتی در حساب دیگری ایجاد نماید و بسیاری مسائل دیگر که مفصل است…

   1. جهت احراز هویت هم میتوان این امکان رو بوجود آورد بعد از اتمام ثبت نام به مرکز دفترخدمات رجوع کرد و بعد از ارایه مدرک شناسایی پاکت رمز شخصی خود یا کارت الکترونیکی خود را دریافت کنند

 20. با سلام و خسته نباشید
  بنده در تهران ساکن هستم و پرونده هایی که از طریق خودم اقدام به دادخواست شده است یعنی خواهان بوده ام را میتوانم با کد ملی خودم مشاهده کنم ، ولی پرونده هایی که در آن به عنوان خوانده بوده ام به عنوان مثال دادخواست درخواست مهریه در این سامانه مشاهده نمیکنم. برای اینکه بتوانم استعلام پرونده هایی مانند طلاق و یا مهریه را مشاهده کنم به کجا باید مراجعه کنم؟ آیا دفاتر قضایی پاسخگو می باشند؟ در حال حاضر نیز به دلیل درج آدرس اشتباه زوج طلاق های غیابی زیاد شده و نگرانی برای بنده ایجاد نموده است.
  ممنون میشوم اگر پاسخ بفرمایید

 21. باسلام لطفا پیگیری کنید دسترسی به سایت بعد از ثبت نام در سامانه ثنا غیر ممکن شده و به ابلاغیه وپرونده ها دسترسی نداریم دلیلش هم این است که افراد حقیقی وحقوقی از یه سایت استفاده میکنندو حجم ترافیک در شبکه بالا رفته اگه یه سایت مجزا برای وکلا وکارشناسان راه اندازی بشه مشکل برطرف میشه.

 22. با سلام من با توجه به اینکه در سامانه ثبت نام کردم و شماره پرونده و رمزعبور (رمز شخصی) برایم ارسال شده به هنگام مشاهده اخرین وضعیت پرونده ام برای من ارور میده که شماره پرونده و یا رمز عبور شما اشتباه است در حالیکه این دو شماره را بارها چک کردم ولی با این ارور نمی تونم وارد صفحه اخر بشم میشه لطف کنید و راهنمایی کنید.

 23. این سایتتون چرا اینقد مشکل داره هیچ جا نمیره نه رمز قبول میکنه نه میشه فهمید کی باید چیکار کرد تورو جون مادرتون اینو حلش کنید .
  ممنون

 24. یعنی تو تهران زرنگ تر از شمایی ک تو قم هستید نبوده ک با این سایت مزخرف اینطور باعث سلب ارامش مردم میشید جون مادرتون بی خیال بشید والا قبلا براحتی وارد سایت میشدم

  1. شما هنوز فرق بین سایت قوه قضاییه و سایت دفتر خدمات قضایی رو متوجه نمیشی دوست عزیز
   سامانه ابلاغ برای قوه قضاییه هست و طراح آن مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه و در تهران هست !
   ایجا که شما هستید سایت دفتر خدمات قضایی است!!!

 25. باسلام من خیلی وقته با گوشیم واردسایت میشم همه مراحل انجام میشه ولی نمیتونم ابلاغیه ای که برام صادرشده باز نمیشه
  البته رمز شخصی وشماره ملیم رو که وارد میکنم به مرحله دوم وارد مبشم و پس از واردکردن رمز یک بار مصرف و تایید کد امنیتی هیچ عکسالعملی انجام نمیشه لطف کنیدراهنماییم کنید لکن قبلا این مشکل رونداشتم

 26. با سلام متاسفانه نه سایت ثبت نام باز میشه و نه جواب رمز از طریق شماره داده شده میاد ظاهرا این داستان هم انتهایی ندارد چون مسئول سایت میفرمایند مشکل از سایت نیست!!!!!!!!!! پس مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟ دوست عزیز مسئول سایه شک نکنید که زیر ساختهای سایت شما مشکل دارد و نمیتواند سرورهای مختلفی رو اد کند برای همین به قول معروف کم میاورد و ارور میزند فکری به حال زیر ساخت سایت خودتان بکنید و وقت مردم را نگیرید با تشکر

 27. تو این هفته بالغ بر ۳۰ بار تلاش کردم برم تو سایت برای پیگیری پرونده ام ولی چرا نمیشه
  اگر نمیتونید سرویس درست ارایه کنید به همون صورت قبل انجامش بدید
  بخاطر صرفه جویی تو مصرف کاغذ اینکار رو انجام میدید
  اقا پول کاغذش رو از ما بگیرید والا بخدا ما راضی هستیم هزینه اش رو خودمون بدیم با تشکر

 28. باسلام، من هیچ پرونده قضایی ندارم اما طی این چند روز اخیر دو پیامک دریافت کردم و شماره پرونده ! فکر کنم اشتباه تایپی در ورود شماره موبایل بوجود آمده و اشتباها شماره مرا داده اند، چه کار باید بکنم؟ پیامک ها در خانواده ایجاد شبهه نموده است …. لطفا مرا راهنمایی فرمایید. متشکرم

 29. با سلام خدمت زحمتکشان این سایت.خیلی خوبه واقعا دست مریزاد.اگر مشکل رمز شخصی داریدعدد۰صفررابه ۵۰۰۰۹۶۹۹بفرستیدچندتاگزینه میاد که گزینه۲رمزشخصی هست.البته اولین کادر با کد ملی وبا رمز ثنا مشکل گشاست.مرحله بعد شماره پرونده وردیف فرعی و
  فرعی و رمز شخصی ۵رقمی که با ارسال ۰گرفته آید.موفق آید.موفق باشید

 30. با عرض تبریک سال نو خدمت هموطنان عزیز.سایت قطع نیست مشکل رمز شخصی بود که منم چندروز بود الاف مونده بودم با ارسال عدد۰صفر به ۵۰۰۰۹۶۹۹همه مشکلات حله…باتشکر از عوامل کانال.روز خوش

 31. باعرض سلام و احترام،خسته نباشید:
  ایا اعتراض ازطریق سایت یا بطور کلی اینترنتی(غیرحضوری) در شعب تجدید نظر استان اراک امکانپذیراست؟چنانچه امکانپذیره لطفا اموزش دهید.
  باتشکراززحمات بیشائبه شما.

پاسخ دهید