مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد رودهن گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک همایش بزرگ برای دفاع از آرمان‌هایی است که مدنظر ملت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدابراهیم سراج در گفت‌وگو با خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: حضور در راهپیمایی‌ها در سراسر جهان معنا و مفهوم خاص خود را دارد. در ایران هم افرادی که در راهپیمایی شرکت می‌کنند به دلیل این است که می‌خواهند از آرمان‌های خود دفاع کنند.

وی در ادامه با بیان این‌که «حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دو پیام برای مسئولین کشور دارد» تأکید کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی به مسئولین می‌گویند که آنها باید به وظایف خود عمل کنند چون در این صورت است که مردم از آنها حمایت می‌کنند و پیام بعدی این است که مسئولان باید بدانند که اگر روزی مردم دست از حمایت آنها بردارند آنها قادر به ادامه مسیر نیستند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد رودهن در ادامه با بیان این‌که «حضور مردم در این راهپیمایی دو پیام مهم نیز برای دشمنان دارد» گفت: مردم با شرکت در راهپیمایی به دشمنان ثابت می‌کنند که همواره حامی آرمان‌ها و پیمان‌هایی هستند که بسته‌اند و از دفاع کشور دست برنمی‌دارند.

سراج افزود: پیام بعدی به دشمنان این است که مردم همانگونه که در اوایل انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و همچنین در زمانی که دشمنان ما را تحریم اقتصادی کرده بودند ایستاده‌اند اکنون نیز استوار می‌مانند و از آرمان‌هایشان حمایت می‌کنند و با این حضورشان یک مشت محکمی بر دهان دشمنان می‌زنند و به آنها می‌فهمانند که نمی‌توانند هیچ تعرضی به ایران و مردم ایران داشته باشند.

وی گفت: با توجه به اینکه ما امسال در هفتم اسفندماه انتخابات مهمی را پیش رو داریم دشمنان ما محاسبات خود را از طریق حضور مردم در این راهپیمایی انجام می‌دهند، پس حضور پرشکوه مردم می‌تواند محاسبات دشمنان را برهم بزند.

انتهای پیام